Model M14 2.0 Palace

Casalini M14

Společnost Casalini Cars s.r.o. nabízí na českém trhu model M14 2.0 Palace. Tento model je vlajkovou lodí a stylovou ikonou značky Casalini, vyniká svými jízdními vlastnostmi a dokonalým zpracováním detailů, které jé dáno ruční výrobou zkušených techniků a letitými zkušenostmi společnosti Casalini. M14 2.0 Palace představuje svojí eleganci, prostor, luxus a charakter značky.

Jedním z hlavních cílů této značky je přiblížit se k výbavě osobních vozů. Vůz je navržen tak, aby nabídl maximální komfort své posádce, zavazadlový prostor skrývá prostor až  910L, plus je zde dostatek úložného místa ve dveřích jak u řidiče, tak u spolujezdce, přihrádka v palubní desce, přihrádka v loketní opěrce, prostor pro nápoje, 12v zásuvka a USB zásuvka. Palubní deska je vybavena 6,2´´ rádiem s dotykovou obrazovkou, navigace Garmi, za příplatek jsou k dodání Hi-End reproduktory o výkonu 160w. Dále je přístrojová deska vybavena digitálními ukazateli řízenými ECU, které zobrazují veškeré funkce vozu.

 

 

Technické specifikace

Kategorie: Lehká čtyrkolka (MOPED)
Motor: MITSUBISHI DIESEL, -2válec 
Objem motoru: 635 cm³
Maximální točivý moment  NM AT RPM: 20 / 1200
Maximální výkon  KW (HP) AT RPM: 4 (5.4) / 3000
Maximální rychlost  KM/H: 45
Pohon přední
Převodovka: automatická – variátor  CVT
Mximální hmotnost  kg: 652
Objem palivové nádrže  (Rezerva) l: 19 (3,5)
Palivo: DIESEL EN 590
Kombinovaná spotřeba  l/100 km: 3-4
Emisní norma: 97/24/EC and 2009/108/EC
Poloměr otáčení  m: 8,9
Objem zavazadlového prostoru  l: 410 / 910
Kapacita baterie Ah: 50
Celková délka v mm: 3174
Celková šířka v mm: 1596
Výška vozu v mm: 1496
 

Fotogalerie

Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom
Retro Music Hall
Click to zoom

O nás

Vozy italské značky Casalini jsou novinkou na českém trhu v segmentu mopedových aut. Samotná značka Casalini je přitom nejstarším výrobcem vozů v této kategorii, výroba v italském městě Piacenza byla zahájena v roce 1939 Giovannim Casalini, a jeho potomci pokračují v rodinné tradici a rozšiřují svoji značku do dalších zemí. Současným ředitelem společnosti je dott. Stefano Casalini. Ruční výrobou v původní továrně jsou denně vyprodukovány 4 vozy této značky, samotná výroba však rozhodně neustrnula v minulém století, neustále dochází k novému vývoji a využívání nejmodernějších technologií, tak aby byly uspokojeny potřeby nové generace mladých začínajících řidičů.

Společnost Casalini Cars s.r.o., se v roce 2017 stala výhradním dovozcem vozů této značky na českém a slovenském trhu.

CasaliniKontaktuj nás

Bezpečnost

Základní odlišení od ostatních výrobců mopedových aut spočívá především v konstrukci vozu a zpracování karoserie. Nachází se zde ocelový podvozek, na kterém je posazený skelet karoserie, vyroben z kompozitních a ocelových materiálů s vysokou bezpečností, jako je tomu u sportovních vozů. Použité materiály tak mají zvýšenou mechanickou pevnost - až 5x větší než ocel. Tato volba materiálu zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti, nedochází zde k namáhání a deformacím, jako u plastových karoserií, ze kterých bývají konstruovány mopedové vozy konkurenčních značek. Motory značky Mitsubishi Motors, dodávané do vozidel Casalini, jsou spolehlivé efektivní a i šetrné k životnímu prostředí.

Vozidla prochází přísnou kontrolou na testovací trati Balocco Alfa Romeo, kde jsou testovány vozy z řad Fiat a Alfa Romeo.

CasaliniČti více

Model M14 2.0 Palace

Společnost Casalini Cars s.r.o. nabízí na českém trhu model M14 2.0 Palace. Tento model je vlajkovou lodí a stylovou ikonou značky Casalini, vyniká svými jízdními vlastnostmi a dokonalým zpracováním detailů, které je dáno ruční výrobou zkušených techniků a letitými zkušenostmi společnosti Casalini. 

M14 2.0 Palace představuje svojí eleganci, prostor, luxus a charakter značky.

CasaliniČti více

Historie značky Casalini

Více než 70 let společnost CASALINI koncipuje, vyrábí a distribuuje v Evropě "lehká vozidla" pro přepravu osob a zboží. Společnost byla založena roku 1939 ve městě Piacenza, kdy zároveň zahájila výrobu motocyklů jednostopých a třístopých vozidel. Na počátku 70. let Casalini představuje „Sulky“, první jednostopé miniauto se zdvihovým objemem 50 ccm, revoluční vozidlo, které mohlo do provozu bez řidičského oprávnění.

CasaliniČti více

Výbava vozů

Funkcionality, které jsou u vozů Casalini samozřejmostí, mile překvapí i náročné zákazníky. Nechybí zde signalizační zabezpečení proti krádeži, antiblokovací brzdný systém ABS, klimatizace, multimediální systém s navigací, výkonné reproduktory, parkovací senzory vpředu i vzadu, elektrické sklápění zpětných zrcátek, zabudovaná směrová světla ve zpětných zrcátkách, zadní parkovací kamera či automatické otvírání kufru na dálku. Ukazatele teploty vody, tlaku paliva a palubního napětí pro kontrolu ocení jak začínající jezdci, tak zkušení řidiči. 

Vozy jsou dodávány v široké škále barev a kombinací. Interiér vyniká koženým čalouněním. Centrální zamykání vozu má zabudované i další funkce, jako např. sklápění zrcátek na dálku. Ve výbavě vozu je plnohodnotné rezervní kolo, kola jsou s alu 15´´ disky

Kontakt

Casalini Cars s.r.o.
Jílové u Prahy, 
Rudných dolů 291, 
PSČ 254 01

info@casalini.cz
605 229 172Casalini Facebook

Novinky


připravujeme...